Tootekataloog
Otsi toodet

Kontakt


Õppematerjalide komplekteerimine ja väljastamine toimub Maanteeametis.
Kontaktisik Kristi Juhkam, tel 6119 396
, 530 80 161; e-post: liikluskasvatus@mnt.ee
 
Regioonipõhist infot annavad Maanteeameti regioonide eksperdid:

Maanteeameti põhja regioon


Christina Vallimäe  (Tallinn, Harjumaa)  tel: 611 9349;  5648 2686, e-post: christina.vallimae@mnt.ee
Eve-Mai Valdna (Tallinn, Harjumaa)      tel: 611 9353;  507 8232,   e-post:
eve-mai.valdna@mnt.ee


Maanteeameti lõuna regioon 

Reesi Efert (Tartumaa, Jõgevamaa) tel: 738 3854; 5373 3489,  e-post: reesi.efert@mnt.ee
Kai Kuuspalu (Valgamaa)                 tel: 738 3854;  5330 5604, e-post: kai.kuuspalu@mnt.ee
Kerli Tallo  (Põlvamaa, Võrumaa)     tel: 782 7309;  5568 1491, e-post: kerli.tallo@mnt.ee


Maanteeameti ida regioon 

Diana Okas (Lääne-Virumaa, Järvamaa)    tel: 325 8725;  5667 1000,  e-post: diana.okas@mnt.ee
Katrin Kärner- Rebane (Ida-Virumaa)         tel: 337 2684;  513 9479,    e-post: katrin.karner-rebane@mnt.ee


Maanteeameti lääne regioon 
Marika Luik (Pärnumaa)                                              tel:  446 4611; 5615 6709, e-post: marika.luik@mnt.ee
Sirli Tallo  (Viljandimaa)                                               tel:  435 5637; 5340 2691, e-post: sirli.tallo@mnt.ee
Gerli Grünberg (Raplamaa)                                         tel: 446 4611;  5305 4499, e-post
gerli.grynberg@mnt.ee
Solveig Edasi (Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa)      tel 472 00 90; 5302 8222,  e-post: solveig.edasi@mnt.ee